Co si myslím o Michaelovi...

22. listopadu 2009 v 11:04 | Peta |  O Michaelovi
O Michaela jsem se nezačala zajímat už po jeho smrti, jako většina lidí, ale až když se do kin dostal film This is it. O MJ jsem se sice nikdy nezajímala, ale s kamarádkou jsme si řekly, že bychom se mohly podívat, že to může být dobrý. A taky že bylo...Michael se vůbec nechoval nějak nadřazeně, ale ani podřazeně...Taky mě udivilo s jakou přesností a klidem každýmu dokázal říct, jak a co má přesně udělat. Den po shlédnutí filmu jsem se rozhodla, že si od něj najdu pár písniček a moc se mi líbily. Při tom jsem zkoukla nějaká videa, rozhovory a články. Každý den mě udivovalo, jaký MJ opravdu byl. Asi opak toho, jak ho prezentovala média.

Osobně si myslím, že ti, co ho nemají rádi, o něm nic nevědí (taky jsem mezi ně patřila) a že si o něm dělají obrázek jen z médií. Ta však o něm mluví jen negativně, protože je snadným terčem...

Někdo si řekne, že to byl chudák, ale podle mě to byl hrdina :)... To že všechno ustál a dokázal se s tím poprat, to je vážně obdivuhodné... Myslím, že na světě není nikdo, kdo by ho alespoň z části mohl nahradit, ptotože byl tak vyjímečný, že si to média přebrala po svém...

Chci jen říct, že pro mě je Michael úžasný a nikdy na něj nezapomenu!!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Janet... Child ♥ Janet... Child ♥ | Web | 22. listopadu 2009 v 16:31 | Reagovat

I ♥ Michael!!!

Michael je ten nejúžasnější člověk jakého jsem kdy poznala! Nejde popsat slovy... je to prostě King of Pop a mnohem vííííce ♥ FOREVER!!!

2 Lenka D.♥ Lenka D.♥ | 23. listopadu 2009 v 18:29 | Reagovat

Moc hezky si to napsal,kéž by takových lidí co změní názor bylo víc, sice pozdě,ale přece by se mu dostalo pocty kterou si zasloužíl a né jen napadání a pomlouvání od těch co o něm nic neví a používají jen ty bludy co se někde dočtou nebo doslechnou. Michael byl ta nejkásnější a nejmilejší bytost jakou kdy Bůh stvořil a nikdo se mu nikdy nemůže podobat on byl prostě prototip jedinečnosti.I Love You Michael♥♥♥nikdy na tebe nezapomenu!!!!

3 Lenka D.♥ Lenka D.♥ | 23. listopadu 2009 v 18:31 | Reagovat

[2]: OPRAVA:napsala

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama