Leden 2010

Rozhovor 29/12/2003

31. ledna 2010 v 22:32 | Peta |  O Michaelovi
hojky...tyhle věci si na blog moc nedávam ae ted sem ten rozhovor četla poprvý tk kdo chce si ho tky může přečíst...ae je to smutný (mě to teda rozbrečelo) a pěkně hnusný (od určitých lidí)...je to ohledně soudů a tak...hrůza :(

Ed: Jaká je tvoje reakce na obvinění, které proti tobě vznesl oblastní prokurátor Santa Barbary - že jsi obtěžovat toho chlapce?
Michael: Není to pravda. Raději bych si podřezal zápěstí, než bych ublížil dítěti. Byl jsem potupen. Tohle bych nikdy nebyl schopen udělat.

Ed: Znáš to dítě?
Michael: Ano.

Ed: Jaký jsi měl s tím chlapcem vztah?
Michael: Pomohl jsem mnoha dětem, nemocným leukémií, rakovinou ... je to jeden z mnoha.

Ed: Takže, když se stavil na návštěvu, co dělal? Co jsi dělal ty?
Michael: Když jsem ho poprvé viděl, byl bílý jako sníh a bez vlasů z chemoterapie, vypadal vychrtlý, bez řas a obočí. A byl tak slabý - z jednoho pokoje do druhého jste ho museli přenášet nebo převážet na vozíku. Snažil jsem se mu dát dětství, život, protože jsem se cítil špatně. Já tu šanci neměl, víte? Věděl jsem jaké to je - ne být nemocný - ale nemoci si užít dětství. Takže takovým dětem rozumím, cítím s nimi.

Michael řekl, že pomáhal chlapce uzdravit, bral ho na svá oblíbená místa v Neverlandu.

Michael: Nikdy nelezl na stromy. Vzal jsem ho ke svému oblíbenému stromu a pomohl mu na něj vylézt. Řekl jsem mu - je to část tvého dětství, musíš tam vylézt. Když jsme vylezli nahoru a dívali se dolů do větví, bylo to magické. Jemu se to líbilo. Chtěl jsem, aby měl život, protože lidé mu řekli, že zemře. Jeho rodiče připravovali pohřeb, tak špatné to bylo. Já se snažil změnit jeho mentalitu.

Ed: Co jsi cítil, když tě přivezli na policii, v poutech, vzali tvé otisky, fotku, která obletěla svět?
Michael: Chtěli mě znevážit, vzít mi moji hrdost. Ale já přešel celý ten systém s nimi a nakonec jsem chtěl ukázat světu, že je vše v pořádku, i když jsem byl hluboce raněný.

Ed: Co se stalo, když tě zatkli? Co ti dělali?
Michael: Měli mi vzít otisky, tak jako každému jinému. Zacházeli se mnou velmi tvrdě. Moje rameno je vykloubené, doslova. Velmi mě to bolí.

Ed: To pro to, co se stalo na policii?
Michael: Ano. Na policii. A to, co mi udělali ... když se podíváte na moje ruce, pochopíte to. Jsou nateklé a plné modřin. Ale to nechci říkat. Však to uvidíte.

Ed: Jak to dělali?
Michael: Zapli mi pouta do takové pozice, o které věděli, že to bude bolet, a ovlivní to záda. Potom jsem se zeptal, jestli můžu na záchod. Řekli, jasně, je to za rohem. Jak se za mnou ale zavřely dveře, zamkli mě tam na 45 minut. Strašně to tam páchlo. Pak jeden policista přišel k okýnku a řekl něco jako - jak se ti líbí ten zápach? Je to fajn?

Odpověděl jsem jen - v pořádku. Prostě jsem si tam sedl a čekal.

Ed: 45 minut?
Michael: Ano, nějak tak. Vždycky přišel nějaký jiný policista a řekl, že mě hned pustí. Ale nikdo nepřišel dalších 10 minut. Pak dalších 10 minut... a tak to šlo dál. Asi to pro ně byla zábava.

Ed: Jak ses cítil, když vpadli to Neverlandu? Co hledali? Co si odnesli?
Michael: Můj pokoj je kompletně v troskách. Moji zaměstnanci mi říkali - Michaeli nechoď do svého pokoje. Plakali v telefonu. K mému pokoji vedou schody. Nechoď ani po těch schodech, říkali. 80 policistů v jednom pokoji - otevírali matrace noži, všechno přeházeli, prostě všechno, co nešlo otevřít, rozřezali.

Ed: Vzali něco z Neverlandu?
Michael: Nevím, co vzali. Nedali mi seznam.

Ed: Ale ty říkáš, že ti zničili majetek.
Michael: To teda ano. Všichni, kdo pro mě pracují, museli vyjít před dům, pak se tam zamkli a začali řádit. Šli i do mé osobní kanceláře, do míst, kde neměli povolení. Můj pokoj je v troskách a já to nechci viděl. Nejsem na to připravený.

Ed: Takže ses tam nevrátil?
Michael: Byl jsem v Neverlandu, ale ne ve svém pokoji. Už tam nemůžu žít. Teď je to dům, ne domov. Budu tam jen návštěvník, protože mě to strašně bolí. Musím odtamtud brzy odejít. Necítím se dobře.

Michael mluvil o tom, že celá tato kauza je o penězích.

Michael: Je to o chamtivosti. Jsem přece Michael Jackson! Podívejte, co tady máme! Toho musíme využít!

Ed: Pomohl jsi mu s rakovinou. Proč by si teď něco takového vymýšlel?
Michael: Rodiče mají nad svými dětmi velkou moc. Děti cítí, že musí udělat to, co jim káží rodiče. Láska pro peníze je celé to zlo. A tohle je ale hodné dítě. Vidět ho, jak se takhle proměnil.. tohle není on. Ne.

Ed: Takže ty si myslíš, že to nepochází od něj?
Michael: Ne. Od něj ne. Znám ho.

Michael řekl, že by nikdy tento případ neurovnal penězi.

Ed: Líbil se ti ten anglický dokument odvysílaný v únoru?
Michael: Ne, vůbec ne.

Ed: Cituju tě - řekl jsi - co je špatného na tom, sdílet s někým postel? Stále si myslíš to samé?
Michael: Ano, jistě. Proč ne? Když jsi pedofil, Jack Rozparovač nebo vrah, pak to není dobrý nápad. Ale to já nejsem. Takhle jsem byl vychován. A - já nespal s tím dítětem v posteli. A i kdyby, je to v pořádku. Spal jsem na zemi a jeho nechal spát v mojí posteli.

Ed: Jsi taky rodič, nechal by jsi spát děti v posteli někoho, kdo nepatří do rodiny?
Michael: Jistě, kdybych tu osobu znal a věřil jí. Tohle se stávalo často, když jsem byl malý.

Ed: Nechal by jsi dítě spát u někoho, kdo má pověst jako ty? Dovolil bys to?
Michael: Hmm, kdybych ho znal osobně. Vím, co dokáže nadělat tisk, jak přetransformují pravdu. Ale ano, jistě. Neměl bych s tím problém.

Ed: Uvědomuješ si, jak to působí na lidi? Rozumíš tomu?
Michael: Co si mám uvědomovat? Lidi v tomhle myslí jen na sex. Já takhle nemyslím. Když vidím dítě, vidím v jejich tvářích Boha, proto je mám tak rád.

Ed: Takže si myslíš, že když muž v tvém věku 45 let sdílí ložnici s dítětem, vše je v pořádku.
Michael: Jistě, v pořádku. Když nejde o sex, pokud ano, pak je to špatně.

Ed: Já ale neznám nikoho v tvém věku, kdo sdílí ložnici s dětmi.
Michael: Ale co je špatného na tom, když někdo spí v tvé posteli? Neřekl jsem, že jsem v té posteli spal taky. I kdybych tam spal, bylo by to v pořádku. Nejsem tam proto, abych se pokoušel o něco sexuálního. Tohle opravdu nejsem já. Tohle bych neudělal, je mi líto, ale tohle je někdo jiný.

Ed: Co to udělalo s tvojí kariérou? Jak tě to ovlivnilo?
Michael: S moji kariérou? Moje album je ve světě na prvních příčkách, kromě Ameriky, protože... ne, nechci říkat příliš mnoho.

Ed: V USA ale na první příčce není?
Michael: Jde o tajnou dohodu, jsem z toho už unavený.

Ed: Michaeli, co bys řekl svým fanouškům, kteří tě tak podporují. Dnes většina z nich má mnoho otázek. Co bys jim vzkázal?
Michael: Řekl bych jim, že je moc miluji. Naučili se mě znát z dálky. Ale pokud mě opravdu chcete pochopit, je tady píseň, kterou jsem napsal - je to moje nejupřímnější písnička, jmenuje se Childhood. Děkuji vám za podporu. Miluji vás z celého srdce. Věřte, že to nepovažuji za samozřejmé, nic z toho. Všechny je miluji, po celém světě.Funny moments xD

30. ledna 2010 v 22:07 | Peta |  Videa

jak ho tady ta fanynka žádá o ruku a jk si pak Majký nasadí ten prstýnek xD

Dangerous tour

30. ledna 2010 v 15:00 | Peta |  Videa
Celá Dangerous tour - nádhera! :)Motown 25 (The Jacksons + Billie Jean)

29. ledna 2010 v 21:35 | Peta |  Videa
Nejdřív sem dam videjko s Billie Jean :)...
..mimochodem - čtu Moonwalk a tam:

Druhý den po show Motown 25 mi telefonoval Fred Astaire a řekl mi - tohle jsou jeho vlastní slova - "Člověče, vy jste je včera všechny posadil na prdel!" Tohle mi doslova řekl Fred Astaire.

No já bych spíš řekla že je z tý p*dele zvednul xD
... a jetě něco :) :

Ale ani ten večer před natáčením jsem stále ještě pořádně nevěděl, co budu dělat při svém sólovém výstupu. Tak jsem doma sešel dolů do kuchyně a přehrál si "Billie Jean". Nahlas. Byl jsem tam sám. Byl večer před show a já tam stál, poslouchal a čekal, až mi písň sama řekne, co mám dělat.


a tady jak vystupoval s The Jacksons ..to bylo ještě před Billie Jean ae já sem to dala naopak :)


3 Majkýho písničky na klavíru :)

28. ledna 2010 v 21:18 | Peta |  Videa
Hojky :) ...včera sem byla v Brně u doktora (toe pro mě dcela dálka) tk sem tu ani nebyla....jeli sme už brzo ráno, v autě hrálo rádio a já upe usínala a najednou začla hrát Black or white a sem si začala kejvat hlavou do rytmu a vůbec se mi už nechtělo spát xD a tky sem měla v ruce dvd this is it...ae nekoupila sem si ho ptz už prej za Majkýho nemam utrácet....no tk si to ted stahuju :) ae nwm teda kde si stáhnu to 2. s bonusama...

a jaký vůbec bylo výýzo?? :) já nic moc - 2 trojky a 6 dvojek xD a to sem v prváku měla jenom 3 dvojky na konci...i dyž...známky ani tk neřešim-prostě mě neba se učit xD jako dycky to bylo vpoho ae už se asik začnu učit..no i dyž-to si říkam dycky a jetě se mi to nepovedlo...tk třeba ted to bude vyjímka xD

tk a ted ty videjka :) :

You were there


This is it


Speechless


Č lánek o Majkým celkově ...

26. ledna 2010 v 18:00 | Peta |  O Michaelovi
No...posudte sami co si o tom myslíte..podle mě je to pravda

Pro jedny směšná figurka s údajně odpadávajícími orgány. Pro jiného - bez ohledu na osobní vkus - geniální komplexní osobnost, která nesmazatelně poznamenala pop-music. Pohled na Michaela Jacksona se ale liší nejen podle věkových kategorií a vztahu k hudbě jako celku, ale do značné míry i zeměpisně.

Dlouho se mluví o tom, že český posluchač je poznamenán německým vkusem. Je to ale přece jen ještě trochu jinak. Zatímco notně zvetšelé rockové ikony 70. let v Česku neustále vyprodávají velké sály, nositelé aktuálně progresivních trendů se k nám dostávají až s několikaletým zpožděním.

Dokonce ani velké hvězdy, vzešlé sice z žánrového prostředí, ale dávno už ovládnuvší americký a často i evropský mainstream, průměrnému českému posluchači nic neříkají. Vždyť kdo u nás zná byť jen jména Davea Matthewse, Johna Mayera, Michaela Bublého? Tedy lidí hrajících běžně v "civilizovaných zemích" v halách pro desetitisíce fanoušků všech věků?
A co jméno Alison Kraussové, známé sice díky společnému albu s Robertem Plantem, která ale za svou kariéru získala 26 Grammy? A kolik lidí v Česku (včetně pořadatelů samotných) vzrušuje zpráva, že se na letošním ročníku karlovarského filmového festivalu má objevit jako host Quincy Jones, majitel druhého nejvyššího počtu Grammy v celé jejich historii? A kdo aspoň tuší, za co vlastně - kromě spolupráce s Michaelem Jacksonem - tolik ocenění dostal?


S vnímáním Michaela Jacksona je to do značné míry podobné. V 80. letech, kdy Jacksona uctíval celý svět napříč sociální a věkovou strukturou, kdy zpěvák zcela změnil náhled na vizualitu populární hudby a kdy díky dobré produkci zmíněného Quincyho Jonese kolem sebe soustředil obdivuhodný tým hudebních profesionálů všeho druhu, byl v Česku tzv. "dospělými a vyspělými posluchači" vnímán jako figurka schopná oslovit leda tak holčičky ze základních škol.

Propast mezi skutečností, resp. významem, a společenským přijetím, posléze i mediálním obrazem se ještě prohloubila poté, co do Česka dorazily zprávy o jeho problémech se soudními kauzami, s dluhy, s neuspořádaným rodinným životem. Jako by už Michael Jackson nebyl zpěvák. Jen jakási chiméra, dobrá leda tak k výsměchu.

Přestože jeho kariéra v posledních patnácti letech objektivně upadala i umělecky, status velké osobnosti, která sice má své lidské mouchy, ale její význam je těžko zpochybnitelný, pokud je člověk schopen vnímat populární hudbu ve všech souvislostech, si všude ve světě udržel. Ohlas loňských pětadvacátin vydání Thrilleru a následné ohlášení koncertního comebacku toho byly jednoznačným důkazem. Nelze se ale opět zbavit dojmu, že tomu tak bylo v celém světě - s výjimkou Česka.
Zde se vlastně od oněch 80. let mnoho nezměnilo. Ze školních holčiček jsou dámy, které rády zavzpomínají na své dětství, intelektuálové i nadále ostentativně pohrdají komerční srágorou a vymýšlejí anekdoty o padajících nosech.


Normální posluchače asi potěší v rádiu zaslechnutá Billie Jean nebo Black Or White, ale nebude se zamýšlet, zda Jackson je, či není zpěvákem pouhých dvou (tří...) hitů.
Moc toho asi nezmění ani zpěvákova předčasná smrt. Taková událost obvykle obrušuje hrany, vše záporné bývá rychle zapomenuto a objevují se naopak často až přehnané superlativy. Na hodnocení odrazu Jacksonovy smrti je v tuto chvíli sice ještě brzo, ale v situaci, kdy je například nutno rušit diskuse pod nekrology, se zdá, že je všechno na svém českém místě.
Bohužel.

Dancing Inmates tančí s Travisem Paynem

26. ledna 2010 v 8:00 | Peta |  Videa
Travis Payne navštívil známé filipínské vězně "Dancing Inmates", kteří se zviditelnili před pár lety hromadným tancem na píseň Thriller. Po smrti Michaela secvičili tuto choreografii na jeho počest:


Travis s vězni, kteří pocházejí z věznice s nejvyšší ostrahou, připravil číslo z This is it znamé jako "The Drill":


dost dobrý ne?? :)...a tady ještě videeo abyste se mohly naučit kroky na ten Dance Drill :) já se to určitě učit budu...ae výsledek nwm jakej bude xD s mýma schopnostma xD
Jak na Moonwalk

25. ledna 2010 v 20:47 | Peta |  Videa
Hojkýý!! dlouho sem tu nebyla..teda vlastně byla ae nepřidávala články,ptz se mi strašně sekal počítač a prostě to nešlo..ae ted to napravim.. snad xD...no i když zejtra tu ani nebudu tak se pokusim nějaké články přednastavit.. :)

a tady je docela hezký videjko pro ty, co nechápou jak dělat Moonwalk...mě se to líbí ptz sem to z toho pochopila i já xD...tk doufam že vám to pomůže:) !!


Pár foteček..!:)

22. ledna 2010 v 22:22 | Peta |  Fotečky
a kissss xD =o***


milujůůů !!! :)


aa jak Janet obdivuje Majkýho super nový kalhoty! hlavně aby mu je nešlohla a nenosila sama!! xD


ouuu


toho vedle si nevšímejte,ae všiměte si hlavně Majkýho jk je krásnej a roztomilej xD !!


nojoo tky něco z This is it!! :)

Majkýho new kamarád xD

a jedna nádherná na konec! :)

dobře no tak ještě jedna xD...Majký si musel vybrat ten nejjjlepší bonbónek!! xD


I love Michael!! ...videjka z Dangerous tour :)

21. ledna 2010 v 21:55 | Peta |  Videa
Aaaah tyhle videjka sou naprosto úžasný!! možná už ste je viděli ae toe jedno...já sem je ted viděla poprvý takhle vcelku xD...nejdřív sem se smála,upe sem zadržovala dech a pak sem se rozbrečela..to nešlo a tková písnička k tomu....no nwm co bych dělala dybych tam byla!! ani se nedivim že plno lidí z toho kolabovalo,ae byla to škoda ptz si to neužili do konce...aah že je tam Majký nádhernej?!! Jak to prožíval...no prostě..podívejte se sami :)A ještě Black or white...tky úžasná písnička!! :)


Různý videjka....krásný! :)

20. ledna 2010 v 21:18 | Peta |  Videa
videjko s obrázkama z Neverlandu..!! :) a hezká melodie k tomu hraje:)


Michael Jackson sexy sexy boy...název mluví za vše xD...dost se mi líbí a hraje k tomu zrychlená They dont care about us.. :)


Krásný fotkyy..! ***

19. ledna 2010 v 15:41 | Peta |  FotečkyCome together + domácí videjko :)

17. ledna 2010 v 21:57 | Peta |  Videa
Tk sem dávvam Come together...kráásná písnička a Majkýmu to tam moc sluší!! :)


A tdyk náký domácí videjko....jk se tam směje xD ae jeto dost blbá kvalita..ae aspon něco :)


Majký a lama Louie

17. ledna 2010 v 21:32 | Peta |  Videa
hezký videjko :)..s lamou Louie


This is it...

15. ledna 2010 v 22:35 | Peta |  Videa
Hojky...dyž sem sem dávala tuhle fotku,tk ste se ptali jestli je to fotomontáž,ale neni...je to z this is it i je to v tom Movie traileru (asi 1:29)..viděla sem z toho jetě jednu fotku..ae nwm no..třeba to sou jenom tak nahrnutý kalhoty bo tak xDa dyž tu mam Movie Trailer tk sem dam i jiný videjka z This is it...už se těšim na dvko!! :) sice už je asi znáte ae toje jedno xD mě se líbí.. xD

Smooth criminal...toe suprový mě se to hned strašně zalíbilo jk sem to viděla poprvý.. :)


a tdy jk jim nejdřív ukazuje kroky s tou žvejkou xD...a pak jak tancujou a They dont care about us...to se mi tky moc líbí :)


a poslední - kousek z Human Nature... :) krásná písnička!!

This is it Blu-Ray

15. ledna 2010 v 21:55 | Peta |  Videa
Tk tady je pár videjek z Blu-Ray..ae nejsou tam titulky no...ae nedam sem všechny..je jich 7 a na ty se můžete podívat na youtube u toho videa postraně :)

jee tk tohle je nádhera :)...a jak vypadá hezky Majký ze začátku!! aa..toe jak dělaj na Earth songu....:)


a tadyk v pozadí zpívá I'll be there.. :)


a...Billie Jean! :)


Nějaké citáty co řekl Majký :)

14. ledna 2010 v 22:00 | Peta |  O Michaelovi
Dokonce i doma se cítím osamělý. Někdy sedím v pokoji a pláču. Je pro mě těžké navazovat přátelství a o některých věcech prostě nemůžete mluvit s rodiči. Někdy se tak jenom procházím kolem sousedství a doufám, že najdu někoho, s kým můžu mluvit. Obvykle to ale jen obejdu a vrátím se domů.

Protože to vyšlo v novinách, neznamená to, že je to slovo boží.

Můj nevětší strach je, že budu špatně citován. Jediné slovíčko může být vloženo do vašeho prohlášení a změnit tak úplně význam nebo zabarvení toho, co jste chtěli říct. Později lidé začnou překrucovat všechno, co jste řekli a proto odmítám veškeré rozhovory. Nemám rád, když mě špatně prezentují mým fanouškům. Chápu, že nezastavím drby, ale pokud jde o něco vážného a oni vás špatně citují, tak to je potom velmi špatné. Takže nemohu-li být citován pořádně, pak nechci být citován vůbec.


Raději bych si useknul ruku, než bych ublížil dítěti.

Nemám slov, abych vyjádřil, co cítím při čtení knih. Trávím spoustu času čtením, protože to velmi miluji. Dokážu se v té knížce úplně ztratit a zapomenout, kde jsem. Filozofie je můj oblíbený předmět. To, co je skvělé na čtení, je, že na jednom řádku můžete narazit na něco, co jste se snažili vyjádřit celý život, nebo něco, na co jste se snažili přijít celý život.

Miluji fanoušky a oni jsou důvodem mé profesionální existence. Když venku dělám nějakou show a vidím fanoušky zpívat a tancovat, to miluji nejvíc. Je to ten nejúžasnější pocit na světě.

Jak říká staré indiánské přísloví: Nikdy nikoho neodsuzujte, dokud jste nechodily 2 měsíce v jeho mokasínách." Většina lidí mě nezná, a proto o mne píší věci, ve kterých většina z toho není pravda. Často pláču, protože to bolí a dělám si starosti o všechny děti světa. To pro ně žiju. Kdyby člověk nemohl psát o charakteru, ale jen o tom, co může dokázat, historie by se nemohla psát. Zvířata nezabíjí ze zákeřnosti, ale protože chtějí přežít, a ti, co kritizují jsou stejní, oni chtějí naši KREV, ne naši bolest. Ale přesto musím být schopný hledat ve všem pravdu. Ale musím to vydržet kvůli tomu, kdo mne sem poslal, kvůli světu, kvůli dětem. Ale mějte slitování, protože už krvácím hodně dlouho.

Nejlepší vzdělání, které můžete dostat, je pozorovat opravdové mistry při práci.

S bratry jsme si byli mimořádně blízcí. Vyváděli jsme všelijaké skopičiny a tropili spoustu kanadských žertíků sobě navzájem i lidem, kteří s námi pracovali. Nebyly to příliš drastické rošťárny - nevyhodili jsme například žádný televizor z hotelového okna, ale na nejrůznější hlavy vyteklo velmi mnoho vody. Vždycky jsme čekali, až náš hlavní bezpečák Bill Bray usne. A pak jsme na hotelových chodbách pořádali ztřeštěné závody v rychlochůzi, polštářové bitvy, pěstní zápasy, války s holicím krémem, na co si vzpomenete. Řádili jsme jako blázni. Z hotelových pokojů jsme shazovali nafukovací míče a papírové pytlíky naplněné vodou a se zájmem jsme sledovali, jak se dole rozprsknou. Pak jsme se mohli potrhat smíchy.

Nádherný fotkyy! :) + dole odkazy!!

13. ledna 2010 v 21:30 | Peta |  Fotečky
Tk dýl už sem sem žádnou fotku nedalo a ptz jich mam strašně moc tk sem náký dam!.. :)..

Krásná fotka...ae když se na ní kouknete musíte uznat že Majkýmu to tam sluší nejvíc!! xD


woow tk k tomu nemam co dodat...!!úúúsměv! :)


hezuu...a má tričko z Beat it co se ted prodalo.. :)


miluju jak prožíval ty písničky dyž zpíval!! pak je prožívali a pořád prožívaj i všichni ostatní..!..teda aspon já xD


peace!! xD Majký nakupuje!

s Tatianou žejo.... slušelo jim to spolu!! a hezká fotka xD ten Majký tam xD


a ted sem dam pár odkazů na luxusní fotky (se zvířátkama) který mi nešli uložit.. :)


3 videjka z koncíku v Bukurešti :) HQ!

12. ledna 2010 v 21:48 | Peta |  Videa
Mě se ty videjka moc líbí a upe nejlepší je že je to dobrá kvalita tk si můžete Majkýho pořádně prohlídnout xD xD

Smooth criminalBillie JeanJam


Taj Jackson o Michaelovi

12. ledna 2010 v 21:15 | Peta |  O Michaelovi
Michaelův synovec Taj poslal na svoji webovou stránku vzpomínku na Michaela:

"A po tomhle budeme dělat filmy - to je to poslední, co mi strýc Michael řekl. Bylo to na konci rodinného dne v indické restauraci v Beverly Hills. Když jsem se loučil, Michaela jsem objal a řekl mu, že ho mám rád, a že jsem pyšný na to, že je můj strýc. Také jsem mu řekl, že se uvidíme brzo, protože jsem plánoval odjet do Londýna na jeho show. On mi řekl, že mě miluje více a pak se na mě vážně zadíval a řekl - po tomto budeme dělat filmy. Víte, kromě hudby měl ještě jednu vášeň a to byl film. Chtěl režírovat. Plánovali jsme, že budeme spolu režírovat nějaký film. A to je přesně to, co jsem na něm miloval. Vedle něj jste měli pocit, že opravdu můžete dosáhnout všeho. Donutil vás se takto cítit, protože on sám byl velkou inspirací. Od té doby, co je pry, mám v sobě obrovskou díru, která nemůže být zaplněná ničím jiným. Jediná věc, která mi pomáhá, je vědomí, že dělám to, co by chtěl on abych dělal, co mě učil, a co jsem mu slíbil. A to jsou filmy. A proto je pro mě můj nynější projekt Code Z tak důležitý. Děkuji všem, kdo mi pomohli tento slib mému strýci splnit."