Duben 2010

Prosím hlasujte tu! =)

25. dubna 2010 v 21:38 | Peta |  O Michaelovi
ahojky!...dám sem odkaz, který tu vlastně nemá co dělat, ale jedná se tam o hlasování...abyste pochopili, proč to sem dávam, tak proto,že Majkýho fans drží při sobě a jedna fan potřebuje pomoct...dělá školu a hodí se jí každá koruna, tak se přihlásila sem...nenutím vás,ale byla bych vám moc vděčná, kdybyste hlásli =)...hlasuje se v levém sloupci dole a hlasujte pro 2. BARBORA ONDERKOVÁ...mockrát vám děkuju a doufám že mě chápete! =) TADY


TADY prosím hlasujte..můžete kadých 5 minut =)..dneska hlavně Heal the world, Billie Jean a Give in to me...je to moc důležitý..budete moc hodný když hlásnete!! =)

Majklova slova =)

22. dubna 2010 v 20:00 | Peta |  Videa
Tohle videjko je prý pořízený v Madridu a Majký tam něco povídá..=) jenom škoda že tomu nerozumim ani slovo :(...=)


Stranger in Moscow

21. dubna 2010 v 20:00 | Peta |  Videa
Jistě všichni znáte tuhle nádhernou písničku, tak ať o ní víte něco víc =)...jestli to teda ještě nevíte xD


Stranger in Moscow - Cizinec v Moskvě - by Michael Jackson: Jedna z nejlepších písní v Majklově tvorbě. Jeden z amerických hudebních recenzentů ji označil za geniální, řadící se po bok Billie Jean. Majkl ji napsal v roce 1993, na turné Dangerous, v deštivé Moskvě. Řekl o ní: "Text je kompletně autobiografický. Když slyšíte:tady nechali pověst, slávu…armagedon v mysli…tak jsem to opravdu cítil, ta píseň se stvořila sama od sebe…celá při mém zastavení se tam. Cítil jsem její životaschopnost. Jsem ve svém hotelu a prší a jednoduše začínám psát…" Majkl v ní popisuje své pocity po obvinění z obtěžování dětí. Zažívá "náhlý ústup ze slávy", kdy se k němu média zachovala velmi ohavně. Pod palcovými titulky, které nesouhlasily s obsahem článků, informovala veřejnost o jeho případu, který se nikdy nedostal před soud pro nedostatek důkazů, Majkl ani nebyl obviněn. Tato píseň byla vydána v roce 1996 na albu HIStory. Kritikou byla přijata obzvlášť příznivě. Je označována za svěží, nádhernou baladu v RaB stylu, kde je v pozadí dobře slyšitelná kytara Steve Lukathera, dnes již bývalého člena skupiny Toto, držitele několika Grammy.Dále jsou jen klávesy jeho kolegy Steve Porcara, který s Majklem spolupracoval při nahrávkách již od Thrilleru a nádherný, čistý Majklův hlas. Černobílý klip k písni natočil režisér a fotograf Nicholas Brandt. S Majklem také pracoval na klipu písní Cry, Earth song a Childwood. Klip natočili v srpnu roku 1996 v LA, v přestávce turné HIStory. Sledujeme v něm osudy šesti lidí: bezdomovce, ženy v kavárně, hráče basebalu, muže krmícího holuby, muže za oknem a Majkla. Jsou zde zpomalené efekty rozlité kávy, tříštícího se skla, letícího míče. V závěru klipu se dá do deště, lidé před ním prchají z ulic, jen těchto šest lidí ho po sobě nechává stékat…Tento nápad stál Majkla hodiny a hodiny natáčení v mokrých šatech pod proudy vody….Výsledek je vynikající.

a tady je Making of Stranger in Moscow =) má to 9 PARTŮ, ale dávam sem jenom ten 1. ;)....


Ahojky =)...Dreya Weber

20. dubna 2010 v 21:46 | Peta |  Videa
Čauky všichni..! ...moc se omlouvám že sem tu tak dlouho nebyla,ale nestíham sem chodit...už ani k Sbénkům nestíham nakoukávat a psát komenty...tak chci oznámit,že sem články nebudu přidávat tak často,i když bych ráda =)...kdybych mohla bejt dýl na počítači tak stíham všechno xD...ale takhle se to nedá...jo a zase dávam odkaz - hlasujte TADY
nejlíp pro první 4 písničky =) hlasovat můžete každých 5 minut =)...prosím klikněte aspon jednou =)..nebo dvakrát xD

a ted ke článku =)

Říká vám něco Dreya Weber? ZDE jsou její internetové stránky a možná vám to už něco řekne =)...je to ta, co se v This is it podílela na choreografii "točení na lustru" na Who is it...blíž je to dole =)

Tady je její vystoupení (Zumanity)


Tohle napsala jedna paní (slečna) na MJ webu: (nechce se mi to vypisovat jinak xD)

Viděla jsem v televizi krátký sestřih Cirque de Solei Zumanity. Vzala jsem si do hlavy, že to musí mít nějakou spojitost s Majklem, nebo s TII. Že někdo z teamu to vidět musel. Výpravná show s projekcí, paráda... . Vyštrachala jsem video co pohledám. Tak jsem pátrala kdo z teamu TII měl něco společného se Zumanity a jestli nenajdu, že tam sám Majkl byl. Dohledala jsem, že se tam opravdu chystal tři týdny po vyhlášení kocertů v O2 aréně i s dětma. Ale jestli návštěva skutečně nakonec proběhla nemůžu tvrdit. Takže je jasné, že Majkl o tom věděl. Taky jse si všimla na videu, že nedaleko mají svojí show kouzelníci Siegfried a Roy... . Takže ano, našla jsem Dreyu Weber, která má jakousi spojitost se Zumanity, na TII se podílela jako choreograf na těch lustrech doprovázející Who Is It. Dreya Weber také pomáhala dělat Pink vystoupení na Grammy Awards 2010 ( to známé, jak se Pink houpe na laně ), npř. dělala i na klipu pro Britney Circus, nebo taky se podílela na posledních koncertech Cher... . Také jsem zjistila, že Zumanity zvažovali udělat Majklovi poctu, tu ale v programu nemají. Udělali ale poctu Viva Elvis, a režíroval jí právě Vincent Paterson. Režisér se kterým Majkl spolupracoval dlouhá léta, od Moonwlkera až po Blood on tne dance floor a spousta dalších, taky vystupoval v klipu Beat it jako tanečník. Taky se dá dohledat rozhovor, kde pěkně o Majklovi mluví... . Majkl nezapomněl poděkovat Patersonovi za dlouhou spolupráci ani v titulkách dokumentu TII. Je jasné, že Majkl to nestihnul, ale asi lidi okolo Majkla věděli, že je mnoha lidem vděčný a že nezapomínal.

Fotečky =)

3. dubna 2010 v 22:20 | Peta |  Fotečky
Hojky =)...prosím hlasujte TADY!!! pro Majkýho (nejlíp vždy na 7. místo)...nesmíme dopustit aby ho předehnal Horváth ne? xD je to moc důležitý! samozřejmě xD

A dneska sem byla na mojitu s kámoškou a hráli tam Beat it, Billie Jean a I want you back+ABC! takže super ne xD a normálně ségru sem přistihla jak si zpívá I just cant stop loving you, a to říká že Majkýho nemá ráda ! xD...no i dyž já si taky někdy broukam písničky který furt někde slyšim.. na tom něco bude xD a ted ty fotky =)

..dvě krásný děti =)...


Majký, John Deacon a Freddie Mercury

krásnej úsměv! :)


uctívání stojanu xD


Aj laf jůůů! xD


Krásný šmoulí kraj a všichni ho už znaj, krásný šmoulí kraj a to je skoro ráj! xDD noco utkvělo mi to v paměti xD


ach to je táák krásná fotka!! =*** :)


no co dodat xD...prima kravata =) xD


=o** :)


Připravit ke startů, pozóór...letímee!! xD...takovýho pilota bych brala =)


a rovnou bych jí kopla do pr**** xD...je všechny!...ale Majký tu zrovna vypadá tak šťastně..=)...TDCAU cover :)

2. dubna 2010 v 19:00 | Peta |  Videa

MJ a Jennings Michael Burch

1. dubna 2010 v 22:21 | Peta |  Videa
Hojky. Asi znáte tohle videjko, ale až dneska sem se dozvěděla, o čem je.. :)


Jennings Michael Burch (poměrně významný americký spisovatel), napsal tuhle knížku, protože prožil příšerné dětství u různých pěstounů, a jediné, k čemu se upínal, byl ten plyšák, kterého Majklovy ukazuje. Když dospěl, popsal své zážitky v knize, která se stala bestselerem. Majkla asi jeho osud zajímal, tak se setkali v Neverlandu. Ta otázka, kterou mu pokládá, je, jestli při tom všem, co zažíval, neměl chuť vše ukončit..To je docela děsivá otázka od Majkýho...No a tady dole je ta knížka :)