Ahojky =)...Dreya Weber

20. dubna 2010 v 21:46 | Peta |  Videa
Čauky všichni..! ...moc se omlouvám že sem tu tak dlouho nebyla,ale nestíham sem chodit...už ani k Sbénkům nestíham nakoukávat a psát komenty...tak chci oznámit,že sem články nebudu přidávat tak často,i když bych ráda =)...kdybych mohla bejt dýl na počítači tak stíham všechno xD...ale takhle se to nedá...jo a zase dávam odkaz - hlasujte TADY
nejlíp pro první 4 písničky =) hlasovat můžete každých 5 minut =)...prosím klikněte aspon jednou =)..nebo dvakrát xD

a ted ke článku =)

Říká vám něco Dreya Weber? ZDE jsou její internetové stránky a možná vám to už něco řekne =)...je to ta, co se v This is it podílela na choreografii "točení na lustru" na Who is it...blíž je to dole =)

Tady je její vystoupení (Zumanity)


Tohle napsala jedna paní (slečna) na MJ webu: (nechce se mi to vypisovat jinak xD)

Viděla jsem v televizi krátký sestřih Cirque de Solei Zumanity. Vzala jsem si do hlavy, že to musí mít nějakou spojitost s Majklem, nebo s TII. Že někdo z teamu to vidět musel. Výpravná show s projekcí, paráda... . Vyštrachala jsem video co pohledám. Tak jsem pátrala kdo z teamu TII měl něco společného se Zumanity a jestli nenajdu, že tam sám Majkl byl. Dohledala jsem, že se tam opravdu chystal tři týdny po vyhlášení kocertů v O2 aréně i s dětma. Ale jestli návštěva skutečně nakonec proběhla nemůžu tvrdit. Takže je jasné, že Majkl o tom věděl. Taky jse si všimla na videu, že nedaleko mají svojí show kouzelníci Siegfried a Roy... . Takže ano, našla jsem Dreyu Weber, která má jakousi spojitost se Zumanity, na TII se podílela jako choreograf na těch lustrech doprovázející Who Is It. Dreya Weber také pomáhala dělat Pink vystoupení na Grammy Awards 2010 ( to známé, jak se Pink houpe na laně ), npř. dělala i na klipu pro Britney Circus, nebo taky se podílela na posledních koncertech Cher... . Také jsem zjistila, že Zumanity zvažovali udělat Majklovi poctu, tu ale v programu nemají. Udělali ale poctu Viva Elvis, a režíroval jí právě Vincent Paterson. Režisér se kterým Majkl spolupracoval dlouhá léta, od Moonwlkera až po Blood on tne dance floor a spousta dalších, taky vystupoval v klipu Beat it jako tanečník. Taky se dá dohledat rozhovor, kde pěkně o Majklovi mluví... . Majkl nezapomněl poděkovat Patersonovi za dlouhou spolupráci ani v titulkách dokumentu TII. Je jasné, že Majkl to nestihnul, ale asi lidi okolo Majkla věděli, že je mnoha lidem vděčný a že nezapomínal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denoulík Denoulík | Web | 21. dubna 2010 v 20:01 | Reagovat

WoW :) jj vim toto kdo to je :D.. jo a klikak budu xD

2 Suzi Suzi | E-mail | 7. srpna 2012 v 18:54 | Reagovat

Ahojky, nemáš více informací o Dreya Weber? já už shlédla její 3 filmy... ale chci další... poradíš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama